Systemy VRV i VRF

Systemy VRV i VRF to profesjonalne układy ze zmiennym przepływem czynnika chłodniczego. Dzięki temu, systemu optymalnie regulują wydajność maszyn chłodniczych. Złożone systemy VRV i VRF doskonale sprawdzają się w dużych budynkach, dlatego montowane są głównie w firmach korporacyjnych, instytucjach i przestrzeniach użytku publicznego oraz komercyjnego. Nowoczesne i doskonale dopasowane do potrzeb budynku rozwiązania oparte na systemie ze zmienną ilością (przepływem) czynnika chłodniczego, zapewniają odpowiednie warunki klimatyczne na większych przestrzeniach. Systemy VRV i VRF są również doskonałą alternatywą dla klimatyzacji wykorzystującej klimakonwektory.

Systemy VRV/VRF dzięki dużej mocy i wydajności, są w stanie obsłuży wiele jednostek wewnętrznych, rozłożonych w nawet bardzo rozległych systemach. Zastosowanie innowacyjnej technologii pozwala zdalnie i niezależnie sterować poszczególnymi jednostkami klimatyzacyjnymi, co ułatwia pracę w szczególności na dużych przestrzeniach. Dzięki zaawansowanym parametrom systemów VRV/VRF możliwe jest monitorowanie klimatu (m.in. temperatury i wilgotności powietrza) w wielu pomieszczeniach na różnych piętrach. Układy znajdują także zastosowanie w budynkach o zróżnicowanej architekturze przestrzennej. Dzięki miedzianej instalacji o niewielkiej średnicy, którą doprowadzany jest freon, jest to idealny system do modernizacji już istniejących budynków, które nie miały wcześniej instalacji chłodniczej.

Nasza firma oferuje profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich rozwiązań w zakresie klimatyzacji i wentylacji, dobranych zgodnie z preferencjami oraz specyfikacją obiektu. Wykonujemy projekty systemów klimatyzacji oraz dokonujemy ich montażu. Podejmujemy się również realizacji nietypowych – zgodnie z potrzebami i oczekiwaniami naszych Klientów. W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z pewnością odpowiemy na wszystkie zapytania oraz przygotujemy spersonalizowaną ofertę. Zapraszamy do współpracy.