Pompy ciepła

Jesteśmy dystrybutorem pomp ciepła oraz osprzętu znanych i cenionych producentów.
W asortymencie posiadamy wysokiej jakości urządzenia przeznaczone do montażu w instalacjach przemysłowych i komercyjnych.
Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z wybranymi produktami z naszej oferty.

Pompa ciepła Toshiba

Marka Toshiba to renomowany producent rozwiązań dla klientów indywidualnych oraz przemysłu. Jako specjaliści od instalacji przemysłowych i komercyjnych w asortymencie posiadamy wysokiej jakości pompy ciepła Toshiba przeznaczone do stosowania w obiektach przemysłowych oraz wielkopowierzchniowych obiektach komercyjnych. Ze względu na zastosowaną technologię pompa ciepła Toshiba zwiększa wydajność energetyczną instalacji przy jednoczesnym wykorzystaniu powietrza jako źródła energii, co w sposób bezpośredni przekłada się na obniżenie kosztów eksploatacji instalacji oraz całego budynku. Niskie koszty eksploatacji, wysoka wydajność oraz trwałość sprawia, że pompy ciepła Toshiba są jednymi z najczęściej i najchętniej wybieranych rozwiązań na rynku.

Pompa ciepła Estia

Pompa ciepła Estia to jedna ze sztandarowych propozycji marki Toshiba opracowanych z myślą o eksploatacji na skalę przemysłową oraz komercyjną. Estia to pompa ciepła powietrze-woda. Stanowi kompletny, energooszczędny system zaprojektowany z myślą o zapewnieniu odpowiedniej temperatury w pomieszczeniach – tak latem, jak i zimą. Wydajność grzewcza pomy wynosi od 8,0kW do 16,0kW, podczas gdy wydajność chłodnicza to od 6,0kW do 13,0Kw. Ogromną zaletą tej pompy ciepła jest możliwość jednoczesnego podgrzewania ciepłej wody użytkowej, co dodatkowo obniża koszty eksploatacji budynku. Do najważniejszych funkcji rozwiązania można zaliczyć:

  • jedno- i trzyfazowe zasilanie,
  • szeroki zakres sterowania wydajnością, jaki gwarantuje podwójna rotacyjna sprężarka inwerterowa DC.

W asortymencie posiadamy szeroki wybór modeli, dzięki czemu z łatwością możemy dobrać pompę ciepła tak, aby jak najlepiej odpowiadała parametrom wybranej instalacji.