Klimatyzacja do mieszkań i małych biur

Bez powietrza, jedzenia czy wody żywe organizmy nie są w stanie żyć. Dlatego tak ważne, dla dobrego samopoczucia jest zadbanie o jego odpowiednią jakość. Szczególnie, że siedzący tryb pracy w biurze, brak czasu na przebywanie na łonie natury, smog w mieście, zamknięte pomieszczenie mieszkania nie sprzyja możliwości odetchnięcia pełną piersią.

Uczucie komfortu we własnym domu, mieszkaniu czy biurze, w których spędzamy większą część życia jest niezwykle ważne dla efektywnej pracy a także dla utrzymania dobrego samopoczucia przez cały dzień. 

Nowoczesne klimatyzatory pomogą utrzymać prawidłową temperaturę i nawilżenie powietrza w pomieszczeniach oraz jego czystość - posiadają silne filtry, które usuwają z powietrza zanieczyszczenia. Są zaprojektowane tak, żeby pasować do nawet najbardziej designersko zaprojektowanych wnętrz.

Dobierzemy dla Państwa dopasowaną do Państwa potrzeb instalację klimatyzacyjną - mamy w tym duże doświadczenie.

Aby zapewnić Państwa klientom przyjemną atmosferę podczas zakupów lub korzystania z oferowanych usług, pomieszczenia wymagają instalacji odpowiednich systemów klimatyzacyjno - wentylacyjnych, kurtyn powietrza i inteligentnej automatyki zarządzającej.

Oszczędne, ciche, wtapiające się w tło urządzenia zapewnią wysoki standard oferowanych przez Państwa usług oraz doskonałe samopoczucie klientów, latem, gdzie niezbędne jest chłodzenie pomieszczeń czy zimą, kiedy należy je ogrzewać. W okresach zimowych i przejściowych możliwe jest także zastosowanie funkcji freecoolingu, dzięki której możliwe jest darmowe chłodzenie.

Długie godziny pracy i wysokie obciążenia energetyczne, typowe dla handlu detalicznego, wymagają znalezienia zintegrowanego rozwiązania, które zapewni optymalizację sprawności energetycznej. Odpowiednia instalacja zapewni także czystość powietrza dzięki najnowszym systemom filtracyjnym.

Wykonujemy instalacje dla niewielkich budynków, a także do centrów handlowych o dużej powierzchni.

Stosujemy systemy przeznaczone do montażu podstropowego lub kanałowego, które nie wymagają dużej powierzchni instalacyjnej.

W przypadku pytań, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Odpowiemy tak szybko jak to będzie możliwe i udzielimy szerokiej odpowiedzi na wszelkie Państwa wątpliwości