Kompleksowa obsługa centrali wentylacyjnych

Na potrzeby Naszych Klientów oferujemy kompleksową obsługę centrali wentylacyjnych. Obsługujemy obiekty przemysłowe i komercyjne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Centrale wentylacyjne

Centrale wentylacyjne to urządzenia, które stosuje się w systemach wentylacji mechanicznej. Ich zasadnicza rola sprowadza się do zapewnienia prawidłowej wymiany i obróbki powietrza rozprowadzanego przez instalację w budynku lub jego części. Poprzez „obróbkę powietrza” rozumiemy jego tłoczenie, filtrowanie, podgrzewanie, schładzanie, nawilżanie lub osuszanie, a więc wszelkie działania mające na celu zapewnienie odpowiedniej jakości powietrza w budynku. W skład centrali wentylacyjnej wchodzą wentylatory, filtry powietrza, nagrzewnice oraz nawilżacze powietrza.
Centrale wentylacyjne wykorzystywane w instalacjach przemysłowych i komercyjnych charakteryzuje bardziej złożona budowa niż w przypadku centrali stosowanych w instalacjach projektowanych na potrzeby domów jednorodzinnych.

Montaż centrali wentylacyjnych

Od lat specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonawstwie systemów wentylacyjnych dla obiektów przemysłowych i wielkopowierzchniowych obiektów komercyjnych. W ramach oferowanych usług zajmujemy się doborem oraz montażem centrali wentylacyjnych w obiektach. Prawidłowo wykonany montaż centrali wentylacyjnej, na który składa się odpowiednie zlokalizowanie centrali w obrębie instalacji oraz jej prawidłowe podpięcie, gwarantuje sprawne i efektywne działanie systemu przez długi czas. Wszystkie centrale montujemy zgodnie ze specyfikacją techniczną oraz innymi wskazówkami producenta, co – w przypadku awarii – umożliwia skorzystanie z serwisu gwarancyjnego.

W razie wszelkich pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w wyborze najoptymalniejszego rozwiązania do Państwa potrzeb.