Instalacje klimatyzacyjne – konserwacja, serwis i naprawa

Czynnikami warunkującymi prawidłowe funkcjonowanie instalacji klimatyzacyjnej jest jej właściwe użytkowanie oraz regularna konserwacja. Na potrzeby klientów przemysłowych i instytucjonalnych oferujemy kompleksową obsługę klimatyzacji. Nasza oferta obejmuje prace konserwacyjne i serwisowe oraz naprawy.

Naprawa klimatyzacji

Każda nieprawidłowość, którą obserwuje się w pracy klimatyzacji – wzrost poziomu hałasu, skraplanie się czynnika chłodzącego, niewystarczające chłodzenie i wiele innych – stanowi sygnał ostrzegawczy informujący o konieczności zasięgnięcia porady serwisu. Szybka reakcja i naprawa klimatyzacji może nas uchronić przed poważniejszą awarią i wysokimi kosztami naprawy.

Naprawa urządzeń klimatyzacyjnych

Częstą przyczyną awarii instalacji jest uszkodzenie urządzeń klimatyzacyjnych. Na szczęście nie każda usterka niesie za sobą konieczność wymiany urządzenia. Naszym Klientom oferujemy profesjonalną naprawę urządzeń klimatyzacyjnych. Naszą specjalnością są urządzenia eksploatowane w ramach dużych instalacji przemysłowych i komercyjnych wykorzystywanych w obiektach wielkopowierzchniowych.

Konserwacja instalacji klimatyzacyjnych

Kiedy jesteśmy w pełni zadowoleni z działania naszej klimatyzacji, rzadko myślimy o jej regularnym serwisowaniu i konserwacji. Tymczasem specjaliści powtarzają, że serwis oraz konserwacja instalacji klimatyzacyjnej – również tej w 100% sprawnej – powinny mieć miejsce minimum dwa razy w roku. Regularna konserwacja instalacji klimatyzacyjnych nie tylko pozwala uniknąć ewentualnych przyszłych awarii wynikających ze zużycia części mechanicznych, ale co ważniejsze niebezpiecznych chorób, których źródłem może być przebywanie w pomieszczeniu klimatyzowanym przez zanieczyszczoną i zagrzybioną instalację.

Wykonujemy kompleksowe przeglądy serwisowe instalacji klimatyzacyjnych w obiektach przemysłowych i komercyjnych. Zajmujemy się również usuwaniem awarii i doraźnymi naprawami.