Klimatyzacja precyzyjna

Klimatyzacja precyzyjna została specjalnie zaprojektowana z myślą o przestrzeniach, które wymagają dokładnej kontroli temperatury oraz wilgotności powietrza. System klimatyzacji precyzyjnej wyposażony jest w najnowocześniejszą technologię, która umożliwia dokładne sterowanie warunkami klimatycznymi w poszczególnych częściach budynku. Szafy klimatyzacji precyzyjnej instalowane są głównie w pomieszczeniach technicznych, gdzie znajdują się czułe urządzenia techniczne lub elektroniczne, a co za tym idzie wymagane jest utrzymywanie ściśle precyzyjnych parametrów temperatury (co do stopnia) oraz odpowiedniej wilgotności.

Klimatyzacja precyzyjna dedykowana jest pomieszczeniom o szczególnej wrażliwości, w których stale musi być monitorowane powietrze – m.in. w serwerowniach, pomieszczeniach badawczych i produkcyjnych, w laboratoriach, salach operacyjnych, archiwach dokumentów. Systemom klimatyzacji precyzyjnej stawiane są wyjątkowo wysoko wymagania – musi ona działać bezawaryjnie i nieprzerwalnie. Specjalistyczne systemy klimatyzacji precyzyjnej powinny wyróżniać się wysoką wydajnością oraz nowoczesnymi rozwiązaniami pozwalającymi na optymalne ustawienie temperatury i wilgotności powietrza. Funkcjonalność tych systemów klimatyzacji powinna polegać na stałym utrzymaniu i kontrolowaniu złożonych parametrów oraz na prostej obsłudze panelu sterowania klimatyzacją.

Szafy klimatyzacji precyzyjnej mogą być wyposażone m.in. w:

  • wentylatory EC
  • elektroniczne zawory rozprężne
  • różne stopnie filtracji powietrza
  • dodatkowe czujniki ognia, dymu czy też wilgoci
     

Klimatyzacja precyzyjna dedykowana jest pomieszczeniom o szczególnej wrażliwości, w których stale musi być monitorowane powietrze – m.in. w serwerowniach, pomieszczeniach badawczych i produkcyjnych, w laboratoriach, salach operacyjnych, archiwach dokumentów. Systemom klimatyzacji precyzyjnej stawiane są wyjątkowo wysoko wymagania – musi ona działać bezawaryjnie i nieprzerwalnie. Specjalistyczne systemy klimatyzacji precyzyjnej powinny wyróżniać się wysoką wydajnością oraz nowoczesnymi rozwiązaniami pozwalającymi na optymalne ustawienie temperatury i wilgotności powietrza. Funkcjonalność tych systemów klimatyzacji powinna polegać na stałym utrzymaniu i kontrolowaniu złożonych parametrów oraz na prostej obsłudze panelu sterowania klimatyzacją. biuro@rir.com.pl. Odpowiemy na wszelkie wątpliwości i przygotujemy ofertę dopasowaną do Państwa potrzeb.