Dezynfekcja wentylacji

Profesjonalna i kompleksowa dezynfekcja wentylacji

Profesjonalna i kompleksowa dezynfekcja kanałów wentylacyjnych jest niezwykle istotna z perspektywy bezpiecznego użytkowania danej instalacji. Dlatego też dezynfekcja wentylacji mechanicznej powinna być wykonywana regularnie przez wykwalifikowanych fachowców, którzy potrafią nie tylko ocenić stan zanieczyszczenia kanałów wentylacyjnych i oczyścić je w sposób skuteczny, a zarazem bezpieczny dla użytkowników pomieszczeń.

Dezynfekcja wentylacji Warszawa – zakres usługi

Dezynfekcja wentylacji mechanicznej to kompleksowa usługa, w ramach której oceniamy stan zanieczyszczenia kanałów wentylacyjnych przy użyciu specjalistycznej kamery inspekcyjnej, oczyszczamy je i dezynfekujemy, a następnie na potrzeby zleceniodawcy sporządzamy odpowiedni protokół powykonawczy.

dezynfekcja wentylacji
dezynfekcja wentylacji

Dezynfekcja kanałów wentylacyjnych Warszawa – jak to wygląda w praktyce?

W zależności od bieżącego stanu kanałów wentylacyjnych czyszczenie i dezynfekcja wentylacji może być bardzo inwazyjna, dlatego wszelkie prace rozpoczynamy od odpowiedniego zabezpieczenia maszyn, urządzeń oraz mebli znajdujących się w pomieszczeniach.

W ramach kolejnych działań:

  • demontujemy klapy rewizyjne, aby uzyskać dostęp do kanałów wentylacyjnych,
  • oceniamy rzeczywisty stan zanieczyszczenia kanałów przy użyciu specjalistycznej kamery inspekcyjnej WPS-710 DNK,
  • dobieramy najodpowiedniejsze metody czyszczenia i dezynfekcji zależnie od zanieczyszczeń zalegających w kanałach,
  • wykonujemy prace czyszcząco-dezynfekujące,
  • oczyszczone i zdezynfekowane kanały poddajemy inspekcji kontrolnej,
  • sporządzamy dokumentację powykonawczą.

Dezynfekcja kanałów wentylacyjnych Warszawa

Dezynfekcja kanałów wentylacyjnych to usługa, którą świadczymy na potrzeby klientów z terenu miasta Warszawa oraz okolicznych miejscowości. Od lat z sukcesami walczymy z zanieczyszczeniami mechanicznymi oraz biologicznymi uniemożliwiającymi naszym klientom efektywne i bezpieczne korzystanie z wentylacji mechanicznej. Jako jedna z nielicznych firm na rynku podejmujemy się zleceń dezynfekcji kanałów wentylacyjnych zlokalizowanych w miejscach nietypowych lub trudnodostępnych.

Dezynfekcja wentylacji Warszawa – usługa dla prywatnych właścicieli, przedsiębiorstw oraz instytucji.