telefon22756-19-09

Naprawa skraplaczy aluminiowych agregatów chłodniczych

Skraplacze aluminiowe agregatów chłodniczych

Skraplacze aluminiowe to urządzenia, których głównym zadaniem jest zamiana gazów w ciecze, a więc ich skraplanie. Skraplacze, powszechnie nazywane kondensatorami znajdują zastosowanie w projektach większych instalacji technologicznych oraz energetycznych. Z technicznego punktu widzenia skraplacze aluminiowe to wymienniki ciepła charakteryzujące się bardzo wysoką sprawnością.

Wymienniki aluminiowe wykorzystuje się w agregatach chłodniczych, które stanowią element składowy instalacji klimatyzacji. Ich zadaniem jest jak najefektywniejsze obieranie ciepła z otoczenia za pomocą mediów chłodzących, a więc czynnika chłodzącego, który krąży w instalacji w obiegu odwrotnym do kierunku przepływu skraplanego gazu.

Naprawa skraplaczy

Skraplacze aluminiowe (wymienniki aluminiowe) ulegają różnym uszkodzeniom. Najczęściej są to uszkodzenia wymagające napraw takich jak spawanie aluminium. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom i oczekiwaniom Naszych Klientów oferujemy kompleksowe usługi naprawcze, w ramach których wykonujemy naprawy obejmujące spawanie skraplaczy aluminiowych oraz wszelkie inne prace, których celem jest zapewnienie prawidłowego oraz bezawaryjnego funkcjonowania aluminiowych wymienników ciepła agregatów chłodniczych.

Skraplacze Microchannel – profesjonalna i szybka naprawa

Naszą specjalnością jest naprawa skraplaczy freonowych Microchannel. W ramach usług naprawczych, w tym usług obejmujących profesjonalne spawanie aluminium oraz spawanie skraplaczy aluminiowych obsługujemy popularne wymienniki aluminiowe marki Microchannel, takie jak:

  • skraplacze KH,
  • skraplacze aluminiowe MKL,
  • wymienniki aluminiowe MKQ,
  • skraplacze JMKH,
  • skraplacze aluminiowe JMKL,
  • wymienniki aluminiowe JMKQ.

Naprawa skraplaczy – zasięg usług

Zależnie od specyfiki usterki oraz zakres prac naprawczych naprawa skraplaczy może się odbyć na miejscu u klienta lub musi się odbyć w naszym serwisie. Do skorzystania z oferty usług naprawczo-serwisowych zapraszamy przede wszystkim przedsiębiorców oraz klientów instytucjonalnych z terenu Warszawy i okolic. Wszelkie usługi naprawcze świadczymy po wykonaniu oceny stanu technicznego agregatu chłodzącego oraz jego diagnozie. Dzięki czemu mamy pewność, iż po naprawie urządzenie będzie funkcjonowało prawidłowo i bezawaryjnie przez długi czas.