telefon22756-19-09

Klimatyzacja Carrier

 

Firma Carrier to jeden z liderów na rynku produktów związanych z klimatyzacją oraz wentylacją. Marka cieszy się renomą w branży dzięki temu, że projektuje energooszczędne i nowoczesne produkty, wyznaczając tym samym nowe trendy w świecie klimatyzacji. Carrier jest producentem m.in. agregatów skraplających, agregatów chłodniczych produkujących wodę lodową, central klimatyzacyjnych, klimakonwektorów oraz nawiewników. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z produktami marki Carrier.

Innowacyjna technologia, której priorytetem jest proponowanie nowoczesnych i intuicyjnych rozwiązań w dziedzinie klimatyzacji, wentylacji i ogrzewania – to główne zalety produktów firmy Carrier. Naczelnymi atutami systemów klimatyzacyjnych Carrier jest ich wydajność oraz wysoka jakość. Firma w odpowiedzialny i nowatorski sposób podchodzi do projektowania i produkowania urządzeń związanych z klimatyzacją i wentylacją, w związku z czym, Klienci korzystając z systemów tej marki, mają pewność, że służą im maszyny najwyższej klasy.

Marka Carrier stawia na ciągły rozwój oraz poszerzanie funkcjonalności swoich produktów. Klimatyzacja Carrier to synonim wydajności oraz ekonomiczności. Urządzenia znajdują szerokie zastosowanie w domach, firmach, instytucjach i w przemyśle. Jednostki klimatyzacyjne wyposażone są w systemy odzyskiwania energii, co w faktyczny sposób przyczynia się do oszczędności. Ponadto, tego typu systemy są nie tylko ekonomiczne, ale również ekologiczne i przyjazne środowisku.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z ofertą systemów klimatyzacji marki Carrier. W poniższych katalogach prezentujemy Państwu szeroki zakres produktów wraz z ich szczegółowymi parametrami. Znajdują się tam również instrukcje obsługi sterowników klimatyzacji Carrier. W przypadku jakichkolwiek pytań, służymy Państwu pomocą oraz specjalistycznym doradztwem. Zachęcamy również do zapoznania się z ofertą systemów klimatyzacji Toshiba oraz ofertą systemów VRV i VRF.

 

W tym dziale możecie Państwo pobrać najnowsze katalogi z ofertą firmy Carrier oraz instrukcje obsługi sterowników klimatyzacji Carrier.

Pliki do pobrania